ДОПОМОГА ОНЛАЙН
Стартував проект “Архітектор 2018”, учасники якого можуть виграти тур до Дубаю
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

Стартував проект “Архітектор 2018”, учасники якого можуть виграти тур до Дубаю

2 листопада благодійний Фонд Бориса Колеснікова дав старт освітньому конкурсу “Архітектор 2018” для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей України.

Урочисте відкриття відбулося у стінах Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) у Краматорську Донецької області. До проекту благодійний Фонд залучив усі технічні провідні вузи країни, що допоможе багатьом студентам реалізувати свої мрії: продемонструвати власні проекти кращим фахівцям галузі та поїхати у архітектурний тур до Дубаю.

Стартував проект "Архітектор 2018", учасники якого можуть виграти тур до Дубаю
 Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зазначив, що сьогоднішні конкурсанти “Архітектора” вже завтра побудують майбутнє, і ними буде пишатися Україна. “Від вашого таланту безпосередньо залежить, як будуть виглядати вулиці міст і сіл нашої країни в найближчі 10-15 років. Переможці конкурсу зможуть ознайомитися з кращими досягненнями архітектури, побудованими вже у 21 столітті, у новому тисячолітті. Тому я щиро бажаю всім успіху і досягти найвищих цілей”, – сказав Борис Колесніков.
Стартував проект "Архітектор 2018", учасники якого можуть виграти тур до Дубаю
 

Реєстрація у “Архітекторі 2018” відкрита з 2 листопада по 1 грудня включно на сайті благодійного Фонду. Конкурс пройде у два етапи у вузах-учасниках. У грудні 2017 року конкурсантам необхідно буде надати ескізне рішення (клаузуру) за заданими критеріями. У фіналі, який відбудеться в березні наступного року, учасники повинні будуть розробити проект споруди на певну тематику з урахуванням впровадження його в сучасну архітектуру і історичне середовище рідного міста.

Експертне журі визначить тридцятку переможців проекту, які у квітні 2018 року відправляться до Дубаю з архітектурним туром і відвідуванням провідних архітектурно-будівельних бюро міста. Кращі фахівці проведуть майстер-класи та семінари для майбутніх архітекторів, вони також побачать ті будівлі і споруди, які недоступні для відвідування широкої публіки, архітектурні пам’ятки і сучасні розробки Дубаю – зразка сучасної архітектури.

 

Стартував проект "Архітектор 2018", учасники якого можуть виграти тур до Дубаю
Декан Донбаської національної академії будівництва і архітектури Віталій В’язовський наголосив, що для молодих фахівців конкурс “Архітектор” і поїздка переможців до Об’єднаних Арабських Еміратів – унікальний шанс за свої знання і талант відвідати місце мрії будь-якої творчої людини, надихнутися побаченим, перейняти досвід зарубіжних фахівців і в майбутньому втілити його у рідній країні.

Раніше Фонд Бориса Колеснікова проводив проект “Архітектор” у 2014 році. Він нагороджував 20 кращих студентів з архітектурно-будівельних вузів Дніпра, Одеси, Києва та Донбасу поїздкою до столиці Японії – на Тиждень дизайну та архітектури в Токіо.

24 жовтня 2017 року Фонд запустив освітній конкурс для студентів технічних спеціальностей “Авіатор 2018” з поїздкою сотні переможців до Лондона, на авіасалон Фарнборо, у липні 2018 року. Реєстрація у ньому триватиме до 5 грудня.

Стекло и зеркала в Одессе

Також цю послугу можливо замовити на сайті

Для замовлення робіт Вам необхідно:

Звернутися до нас у зручний для Вас спосіб (електронна пошта, дзвінок, особисте звернення, «допомога онлайн»)

Отримати попередню консультацію

Здійснити оплату за виконання робіт у зручний для Вас спосіб (у тому числі можлива оплата у РОЗСТРОЧКУ ).

Вартість та термін виконання робіт розраховується індивідуально.

Допомога

У вас є питання?

Задайте нам Ваше запитання і ми відповімо вам найближчим часом